Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page
  1. Trans Expert
  2. Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu

Co zyskujesz pracując w Trans Expert

  • Ubezpieczenie Grupowe
    Skorzystaj z możliwości ubezpieczenia na życie w preferencyjnych warunkach.
    U nas dla naszych pracowników możliwość ubezpieczenia „Prywatna opieka zdrowotna”
  • Elastyczne formy zatrudnienia
    Standardowo oferujemy umowę o pracę, lecz jeśli wolisz inny typ umowy – dogadamy się
  • Rozwój i wzrost wynagrodzenia
    Zdobywając nowe kompetencje kształtujesz swoją ścieżkę kariery oraz pensję
  • Dofinansowania do szkoleń
    Rozwój i nauka są wartościami które cenimy u nas w przedsiębiorstwie. Wspieramy pracowników którzy chcą się rozwijać.
  • Zniżki pracownicze
    Dla naszych pracowników oferujemy 50% rabat na usługi serwisowania pojazdów
  • Wyposażone stanowisko
    Każde stanowisko wyposażamy indywidualnie w najnowocześniejszy sprzęt potrzebny do realizacji swoich zadać
  • Cateringi owocowe
    Co tydzień organizujemy dostęp do pysznego poczęstunku
  • Catering Śniadaniowy
    Codziennie do naszej firmy przyjeżdżają dostawcy u których można zakupić świeże pyszne śniadanko.
  • Imprezy integracyjne
    Organizujemy imprezy integracyjne dla pracowników. Poznajmy się jeszcze lepiej w życiu prywatnym.
  • Darmowy parking
    Atutem pracy u nas jest darmowy parking dla pracowników.
  • Nowoczesna strefa przemysłowa
    Nasza siedziba mieści na terenie Bydgoszczy, strefa jest dobrze skomunikowana z centrum miasta na terenie parku przemysłowego jest sieć ścieżek rowerowych.

Aktualne oferty pracy w naszej firmie

Jesteś zmęczony/zmęczona ciągłymi zmianami zasad podatkowych?
U Nas będziesz mógł/mogła się skupić nad prawidłowym zastosowaniem przepisów w jednej branży.
Jednocześnie jesteśmy gotowi i chętni do ulepszenia procedur.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,
  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów poprzez kontrolę dokumentów oraz analizę zapisów i sald kont księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji,
  • wykonanie i nadzór u innych nad prawidłowością rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ewidencją zdarzeń księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności US, ZUS, GUS, Bank),
  • analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności,
  • współpraca z działem kadr i działem windykacji,
  • wykonywanie wszelkich innych zadań zleconych przez Zarząd Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w zakresie doradztwa podatkowego (nie jest to warunek konieczny),
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • staranność, dokładność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość praktyczna programu Symfonia FK,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków w biurze rachunkowym.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 6000-8000 zł / miesiąc,
  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się ogólnokrajowych firm świadczących usługi na rzecz firm transportowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • finansowanie szkoleń,
  • wsparcie ze strony zespołu doświadczonych księgowych,
  • wdrożenie przez Główną Księgową,
  • Regularna opieka Doradcy Podatkowego.

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników.
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac.
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON.
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich
  • Naliczanie zasiłków wychowawczych, opiekuńczych, chorobowych, macierzyńskich,
  • Rozliczanie umów i potrąceń komorniczych.
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów.
  • Rozliczanie wynagrodzeń i diet w transporcie międzynarodowym
  • Obsługa klientów zewnętrznych

Głównym celem stanowiska jest pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów firmy.

Podstawowe obowiązki

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • udział w akcjach promocyjnych

Najważniejsze kompetencje zawodowe

  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • zdolności handlowe
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży
  • dyspozycyjność
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Dołącz do zespołu Trans Expert

    pola obowiązkowe

    dopuszczalne rozszerzenia pliku CV: pdf, docx, doc, odt, jpg maksymalna wielkość: 10MB

    Aktualności